Dla tych, którzy jednak poszukują jedynie odpoczynku i odprężenia idealnym rozwiązaniem będzie relaksacja - metodą, która w mniej nasilonych problemach zapewnia istotną ulgę, a w bardziej złożonych – może być dodatkowym elementem terapii. Będziesz mógł doświadczyć progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona i technik wizualizacyjnych.
Znajdziesz w naszej ofercie również zajęcia pracy z oddechem , jako osobnego bloku dla tych co zaczynać będą praktykę jogi, medytację lub relaksację. Warto wiedzieć, że głębokie, metodyczne oddychanie działa przez stymulowanie nerwu błędnego, co z kolei wywołuje uspokajającą reakcję w ciele. Spowolnienie oddechu może obniżyć tętno, rozładować napięcie i uspokoić układ nerwowy, łagodząc objawy stresu i niepokoju.
Nie wiesz co wybrać? 
Przyjdź na dni otwarte (termin wkrótce). Doświadczysz tego, co mamy do zaoferowania i podejmiesz decyzje.
Zapraszamy.

Oddech jest najprostszą i najtańszą metodą zapobiegania lękom, oczyszczania organizmu i jest zawsze "pod ręką". Gdziekolwiek nie pójdziecie oddech jest zawsze z Wami. Od nauki oddechu zaczynamy w naszych Centrum zajęcia z medytacji jak i relaksacji. Oczywiście, zgadzam się. O oddechu prawie wszystko dowiecie się u Nas. I już nigdy nie będziecie o nim myśleli tak, jak teraz.

Misy Tybetańskie

Historia tybetańskich mis sięga, więc 8-go wieku. Jedną z najwspanialszych rzeczy o nich jest to, iż rodzaj dźwięku pierwotnych wyrobów jest nie do powtórzenia, jest to sztuka utracona. Analiza wykazała, iż pierwsze z mis były wykonane z 12 różnych metali(srebro, nikiel, kobalt, bizmut, żelazo…). Legenda mówi, że wykonano je z metalu otrzymanego ze znalezionych meteorytów.Dzisiejsze misy wykonywane są w Nepalu, Katmandu Valley.Wykonane są z brązu, żelaza i cyny.

Stymuluje struktury wewnątrz ciała, prowadząc do uwolnienia napięć mięśniowych oraz wspomaga proces samoregeneracji organizmu.

Zmieniają perspektywę postrzegania siebie, własnych myśli czy emocji. Umysł wchodzi w stan, jaki obserwowany jest podczas drzemki, głębokiego snu lub medytacji.